I.
Asocjacja Niewydolności Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego (ANS PTK) zamierza zorganizować:
Inicjatywę pn. „Dzień Świadomości Niewydolności Serca 2023” z konferencją prasową w formule stacjonarnej + online („Dzień Świadomości Niewydolności Serca").
Termin: 16 – 17 czerwca 2023 roku
Miejsce: Łódź + komunikacja PR o zasięgu ogólnopolskim
Przewidywana liczba odbiorców działań PR: 3000 osób* (poprzez działania medialne)
- W oparciu o raport z instytucji zewnętrznej profesjonalnie monitorującej dotarcie medialne
II.
Obsługę PR Dnia Świadomości Niewydolności Serca ANS PTK pragnie powierzyć cieszącemu się nieposzlakowaną opinią Środowiska Kardiologicznego i Dziennikarzy (referencje będą stanowiły istotny atut oferty) profesjonalnemu oferentowi, wyspecjalizowanemu w dziedzinie komunikacji medycznej i doświadczonemu we współpracy z towarzystwami naukowymi i organizacjami pacjentów. Specjalizacja w obszarze komunikacji kardiologicznej będzie dodatkowym atutem. Do głównych zadań wybranego do obsługi PR Konferencji podmiotu należeć będzie:
Zadania:
- Press room Dnia Świadomości Niewydolności Serca 2023 - kompleksowa obsługa PR i bieżąca współpraca z mediami w obszarze ww. inicjatywy, kierowanej dwutorowo: do opinii publicznej i środowiska medycznego;
- Przygotowanie merytoryczne konferencji prasowej poświęconej niewydolności serca, zaplanowanej na 16 czerwca 2023 roku w Łodzi (stacjonarnie + online), w ramach Konferencji Asocjacji Niewydolności Serca PTK; ewentualna moderacja spotkania (do potwierdzenia);
- Press kit: opracowanie planu medialnego i oryginalnych materiałów prasowych nawiązujących do kluczowych założeń i zagadnień Konferencji ANS PTK (do 5 materiałów); redakcja, akceptacja ze wskazanymi ekspertami, dystrybucja medialna i follow up przygotowanych artykułów;
- Opracowanie raportu PR z odniesieniem do wiarygodnych danych (metryk) pochodzących z niezależnych źródeł profesjonalnie monitorujących media.
III.
Informacje ogólne:
- Szczegółowy zakres i warunki współpracy zostaną sprecyzowane przez strony w umowie.
- Umowę z wybranym do obsługi PR Konferencji podmiotem uważa się za zawartą po podpisaniu jej przez uprawnionych przedstawicieli obu stron.
- Komisja zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru oferty lub jej elementów, jak również nie wybrania żadnej ze złożonych ofert bez konieczności uzasadnienia swojej decyzji i bez konieczności zawiadamiania o powziętej decyzji. Do niniejszego zaproszenia do składania ofert nie stosuje się przepisów art. 66-71 Kodeksu cywilnego. Z tytułu nieprzyjęcia oferty oferentowi nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do PTK.
IV.
Informacje szczegółowe dotyczące składanej oferty:
- Oferta powinna być przygotowana w języku polskim.
- Każdy oferent może złożyć jedną ofertę.
- Oferta winna zawierać informacje wg wykazanej poniżej specyfikacji, niezbędnej w przypadku podjęcia decyzji o zawarciu umowy.
- Firma, siedziba i adres oferenta oraz dokumenty potwierdzające status prawny oferenta (aktualny odpis z właściwego rejestru albo zaświadczenie/informacja o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej).
- Dokumenty stwierdzające, że osoby, które będą działać przy wykonaniu oferty (umowy) posiadają wymagane przepisami prawa uprawnienia, wskazanie i podpis osoby upoważnionej do reprezentowania oferenta.
- Oświadczenia oferenta, że nie wszczęto wobec niego postępowania upadłościowego ani nie ogłoszono upadłości oraz, że nie jest w stanie likwidacji.
- Referencje świadczące o doświadczeniu oferenta w przeprowadzeniu przynajmniej trzech tego typu konferencji naukowych z udziałem środowiska medycznego.
- Szczegółowe określenie przedmiotu oferty.
- Jako załącznik do oferty, stanowiący jej część integralną, należy przedstawić koszty z uwzględnieniem poszczególnych punktów zapytania w ramach zadań.
- Wskazanie podwykonawców, jeśli oferent zamierza z nich skorzystać.
- Oświadczenie oferentów składających wspólną ofertę o ich solidarnej odpowiedzialności przy wykonywaniu zobowiązań.
- Określenie ceny wykonania zamówienia wraz ze sposobem obliczenia ceny oraz kosztorysem.
- Oświadczenie oferenta o znajomości warunków uczestnictwa w niniejszym postępowaniu ofertowym i nie zgłaszaniu w stosunku do Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, żadnych roszczeń związanych z niniejszym postępowaniem oraz złożoną ofertą, w tym związanych z nie wybraniem oferty oferenta lub nie wybraniem żadnej oferty, a także związanych z ewentualnym unieważnieniem niniejszego postępowania.
- Każda oferta złożona po terminie bądź z brakami formalnymi nie będzie uwzględniana. W szczególnie uzasadnionych przypadkach, gdy oferta zawiera drobne braki oferent może zostać wezwany do uzupełnienia oferty w wyznaczonym terminie o brakujące dane.
V.
Oceny ofert dokona Komisja Konkursowa. Postępowanie przebiegać będzie dwuetapowo:
- I etap złożenie oferty;
- II etap spotkanie z oferentami wybranymi w pierwszym etapie kwalifikacji. PTK może zrezygnować z II etapu postępowania bez podania przyczyny.
VI.
Oferty w wersji online podpisane przez osoby umocowane do reprezentowania oferenta, należy składać w terminie do 3 marca 2023 roku na adres mailowy: kardiologia.umed@umed.lodz.pl